Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG a RECENZE
  3. BLOG
  4. Dr. Christian Larsen - světová špička ve fyzioterapii zkouší RootyRUG
23.10.2016
BLOG

Dr. Christian Larsen - světová špička ve fyzioterapii zkouší RootyRUG

Pátek 23. září byl pro nás zlomový a pro naši práci nesmírně motivující. Krátce jsme se setkali s absolutní špičkou v moderní fyzioterapii Dr. Christianem Larsenem. Pro ty, kteří nevědí kdo Dr. Larsen je, pár slov o něm. Christian Larsen, je švýcarský lékař, vědec a spoluzakladatel Spiraldynamik – konceptu „anatomicky správného pohybu“ - trojrozměrného, zřetelného a systematického. Napsal několik knih, které vyšly i v českém jazyce. Zdravé nohy pro vaše dítě“ je jedna z nich.

Povídali jsme si o lidských nohách a vlivu nerovných povrchů na ně. Během krátké diskuse došlo na docela obsáhlé povídání o RootyRUG. Dr. Larsena zdravotní koberec RootyRUG velice zaujal, kladl  věcné otázky, diskuzi sám rozvíjel a na malou chvíli ho i vyzkoušel. Nakonec, pro lepší seznámení s RootyRUG, nás poprosil o jeho zaslání. Je to pro nás obrovská pocta.

Setkání s Dr. Larsenem se uskutečnilo při příležitosti jeho přednášky v České akademii věd v Praze, díky fyzioterapeutce, lektorce a organizátorce kurzů Spiraldynamik v České republice, paní Lence Kazmarové.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Každý měsíc jeden model RootyRUG za zvýhodněnou cenu. Chcete o tom vědět?
COPYRIGHT ROOTYRUG 2015 - 2023 - ALL RIGHTS RESERVED.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz