Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG a RECENZE
  3. RECENZE
  4. Recenze od Katky

Recenze od Katky

Pro koberec RootyRUG jsem se rozhodla po nějaké době, kdy jsem se snažila o chůzi na boso nebo v minimalistické obuvi (díky osvětě Janky Tothové). Došlo mi, že to vzhledem k převážně rovným povrchům, které nás obklopují nestačí… vnímala jsem tvrdý, rovný terén jako nepříjemný a unavující… pro nohy, klouby, páteř.

Umístila jsem ho do chodby, kudy procházíme nejčastějí a děti zde mají „běžeckou dráhu“ – honí se z jednoho konce bytu do druhého.

Koberec je pevný, má drsný povrch, barvu jsem zvolila nenápadnou Oak Brown – praktické, nejsou na něm tolik vidět nečistoty. Někdy ho jen vyklepu z okna. Vysávat se musí trochu pečlivěji, aby se dostalo na všechny prohlubně. Oceňuji materiál, z kterého je vyrobený (PA a PP, ekologicky a zdravotně nezávadné lepidlo) – nevydává pach jako většina nových koberců.

Všimla jsem si, že před kobercem automaticky zpomalím a zpevním celé tělo.  Nejnápadnější je to ve tmě v noci, když našlapuji na místo, kde očekávám koberec, opatrněji. Uvědomila jsem si, že při chůzi po rovném povrchu naše tělo používá méně svalů a má tendenci ochabovat.

S kobercem jsem spokojená. Pro větší efekt by jich bylo třeba mít doma více.

Katka

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Každý měsíc jeden model RootyRUG za zvýhodněnou cenu. Chcete o tom vědět?
COPYRIGHT ROOTYRUG 2015 - 2023 - ALL RIGHTS RESERVED.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz