Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG a RECENZE
  3. BLOG
  4. RootyRUG v poušti plné hladkých prken
31.10.2019
BLOG

RootyRUG v poušti plné hladkých prken

Vymysleli jsme kořenový koberec. Ale bez správného komunikování je to celé k ničemu. Myšlenka nedorazí k tomu správnému příjemci. Produkt sám o sobě nikomu nezlepší život. To je jedna velice důležitá věc. Tou druhou věcí je otázka morálky a etiky.  Samozřejmě, že vyhlašovat, že kořenový koberec dělá zázraky a vyléčí ploché nohy za měsíc by bylo jednodušší, ale takhle peníze vydělávat nechceme. Je to krátkozraké, daleko bychom to nedotáhli. Plány, jak lidem změnit život k lepšímu máme ještě velké a k tomu tady potřebujeme být i za 20 let. Jinými slovy, jsme na začátku. Na druhou stranu, nemyslíme si, že naši zákazníci jsou naivní – a ani si to myslet nechceme!

 

Takže jak skloubit tyto dvě věci dohromady? Jak Vám ukázat, RootyRUG funguje a zároveň nelhat? Recept na to neexistuje. Pokud by ho někdo měl, ať mi ho zašle :o). 

 

Mojí hlavou se po několik let honila spousta otázek. Je RootyRUG dost velký na to, abychom mohli prohlásit, že plně nahrazuje chození venku naboso? Ne, to není. Nechceme, aby nahrazoval pobyt v přírodě. To ani není možné. I kdyby hrbolatým kobercem bylo možné pokrýt celý byt. Léčí ploché nohy? Ne, neléčí (není to lék). My nejsme farmaceutická firma. Předcházet problémům je dle naší filozofie chytřejší než se později patlat v problému, a ještě řešit vedlejší účinky.

Oáza

Kolik RootyRUGů udělá oázu u vás doma? I jeden.

Oáza pro nohy pro nás není jenom marketingovým sloganem. Oáza pro nohy vyjadřuje místo (třeba u vás doma, nebo v kanceláři, nebo v tělocvičně), kam když noha vstoupí, ocitne se v příjemném, svěžím a osvobozujícím prostředí. Nejen pro nohy, ale pro celého člověka.  Je to místem, se kterým když člověk dokáže pracovat (umístí kobereček na správné místo), může získat opravdu hodně. A to nejen příjemný pocit z toho, že vnímá svět pod nohama, ale nakonec i to zdraví. 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Každý měsíc jeden model RootyRUG za zvýhodněnou cenu. Chcete o tom vědět?
COPYRIGHT ROOTYRUG 2015 - 2023 - ALL RIGHTS RESERVED.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz